IPA SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

medjunarodno druzenje ipa srbije i izraela

3 posters

Ići dole

medjunarodno druzenje ipa srbije  i izraela Empty medjunarodno druzenje ipa srbije i izraela

Počalji  MILAN IZRAEL POLICE Pon Maj 25, 2009 1:05 pm

salesu ja sam rodom iz novog sada 93 godine sam otiso u izrael dobio sam papire preko bababe sluzio sam jna u91 godini na bugarskoj granicei kad je zapoco rat u bivsoj jugoslaviji bio sam prebacen u bosnu na zeljavi sluzio sam 15 meseci posle skidanja vojnog roka baba je sredila papire za izrael tako da sam stigo 93 godine u izrael 95 godine sam regrutovan ovde u regularnu vojsku dobio sam rod tenkista u vojnom roku sam preso ceo izrael od libana do aze sluzio sam 16 meseci poslevojnog roka konkuriso sam u 97 godini policije izraeltako da sam primljen za specijalnu policiju protiv droge terorista i kriminala prosle godine sam sasvim slucajno bio u poseti ipa ns tako da sam upozno borisa i pele policajca stvarno je bilo ok cak sto vise sam se odusevio piso sam glavnim iz izvrsnog iz beograda do dan danas se niko nije javio za gostoprinstvo niti poslao poruku mozda misle da ih neko zezacak sto vise poslo sam poruku u hrvatsku isto nisam dobio odgovor e sta vi mislite o tome milan ipa israel pozdrav svima

MILAN IZRAEL POLICE

Broj poruka : 8
Godina : 51
Lokacija : izrael
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

medjunarodno druzenje ipa srbije  i izraela Empty Milanu

Počalji  salesu Čet Maj 28, 2009 3:23 pm

Milane mislim da nisi u pravu ovde su vrata otvorena svim regijama, samo se javi za konkretne stvari i mi smo tu.Informisan sam da si sa jednom regijom u kontaktu a u okviru te posete ocekujemo te i u Subotici.Ako nisam u pravu shvati ovo kao otvoren i zvanican poziv vasoj delegaciji da posetite regiju Suboticu !

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

medjunarodno druzenje ipa srbije  i izraela Empty Re: medjunarodno druzenje ipa srbije i izraela

Počalji  Admin Čet Maj 28, 2009 4:19 pm

Milane, seti se da smo razgovarali 10 puta porukama, jednom telefonom a takodje i kolega Rajkov iz Kikinde nekoliko puta sa tobom. Takodje da smo te pozvali da dodjes u posetu kad dodjes u Novi Sad kada bi se dogovorili o buducoj saradnji i obostranim posetama. Takodje da smo najavili da bih mogli primiti delegaciju tj oko 8 clanova IPA Izraela oko vikenda 11 do 14 septembra. Takodje sam upoznao i Izvrsni Savet Srbije o tvom kontaktu i nameri da saradjujemo. Mislim da iznosis neistinite izjave. Mi imamo dobre namere sto sam u kontaktu sa gosp. Judum Golstajnom clanom IS Izraela potvrdio.

Admin
Admin

Broj poruka : 257
Datum upisa : 01.02.2008

http://ipa-serbia.org/

Nazad na vrh Ići dole

medjunarodno druzenje ipa srbije  i izraela Empty milan ipa israel

Počalji  MILAN IZRAEL POLICE Sub Maj 30, 2009 3:19 pm

mislim da niste razumeli ja mislim ipak da postoje glavni za srbiju nemoze neko ovde kodnas samo da pozove postoje glavni za ceo izrael kodnas je juda golsten i on odredjuje kako se i sta radi barem kolko je meni poznato nisam ja nista lose mislio samo sam napiso da se iz beograda nisu javljali uostalom u julu cemo se dogovoriti za sve kako dalje ja bi stvarno voleo da jevreji upoznaju srbsku policiju i da se sprijateljiti onda znam da sam nesto dobro uradio Smile))))

MILAN IZRAEL POLICE

Broj poruka : 8
Godina : 51
Lokacija : izrael
Datum upisa : 05.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

medjunarodno druzenje ipa srbije  i izraela Empty Re: medjunarodno druzenje ipa srbije i izraela

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu