IPA SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MONOGRAFIJA SŠUP

2 posters

Ići dole

MONOGRAFIJA SŠUP Empty MONOGRAFIJA SŠUP

Počalji  draxpax Čet Mar 26, 2009 9:20 pm

Pozdrav svima iz SŠUP - COPO u Sremskoj Kamenici.

Drago mi je što mogu da budem član i učestvujem u radu IPA. S obzirom na sredinu u kojoj radim, u prilici sam da svakodnevno razgovaram sa našim budućim kolegama, koji će ideju IPA poneti sa sobom i širiti je tamo gde još uvek nije razvijena. U jednom od ranijih brojeva školskog časopisa ''Mladi policajac'' objavljen je moj članak o IPA. Verujte mi da me je, nakon toga, veliki broj učenika pitao da li mogu i oni da se učlane.

Verujem da je veliki broj naših članova izašao iz školskih klupa SŠUP i da je iz Sremske Kamenice odneo lepe uspomene, prve ljubavi....
Koristim ovu priliku da vas obavestim da je u toku izrada monografije SŠUP i pozivam vas da nam pomognete u realizaciji ovog projekta.

Za kontakt i više informacija možete posetiti http://copo.edu.rs/Centar_Za_Osnovnu_Policijsku_Obuku-1-1
draxpax
draxpax

Broj poruka : 2
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MONOGRAFIJA SŠUP Empty Dobrodošao!

Počalji  wassermann Pet Mar 27, 2009 6:15 pm

[b]Pozdravljam novog člana i čestitam na ideji o monografiji SŠUP. Ima nas dosta koji su prvu uniformu obukli baš u toj školi, vezuju nas lepe uspomene za period proveden u Sremskoj Kamenici. Moja generacija - četvrta - koja je završila SŠUP je već u penziji, ali verujem da će svako pomoći, jer smo mi već postali istorija te škole.
wassermann
wassermann

Broj poruka : 11
Godina : 69
Lokacija : Senta
Datum upisa : 22.03.2008

http://zentaihorgasz.5mp.eu

Nazad na vrh Ići dole

MONOGRAFIJA SŠUP Empty Re: MONOGRAFIJA SŠUP

Počalji  draxpax Pet Mar 27, 2009 9:12 pm

Hvala na dobrodošlici!

Moj tast je isto bio 4.klasa i već mi je dao nešto materijala za monografiju. Lepo je videti stare fotografije sa skijanja, logorovanja i obuke.

Ako nam možete pomoći, bićemo vam zahvalni!
draxpax
draxpax

Broj poruka : 2
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

MONOGRAFIJA SŠUP Empty Re: MONOGRAFIJA SŠUP

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu