IPA SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdravljam

+10
evlad
salesu
dragan
Scally
rade
djole
Petko
borisns
Gile
Admin
14 posters

Ići dole

Pozdravljam Empty Pozdravljam

Počalji  Admin Pet Feb 01, 2008 6:12 pm

Ovom prilikom pozdravljam sve clanove IPA Sekcije Srbije i pozivam da se registruju na ovaj forum u cilju razmene informacija i brze komunikacije u kojoj su ravnopravni svi clanovi.Takodje pozdravljam i sve clanove IPA Sekcija u svetu!

Admin
Admin

Broj poruka : 257
Datum upisa : 01.02.2008

http://ipa-serbia.org/

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty cao

Počalji  Gile Sub Feb 02, 2008 8:36 pm

Pozdravljam rukovodstvo IPA Srbije i hvala im za sve sto su uradili ovih prethodnih godina, probijajuci led za IPU.
Gile
Gile
Admin

Broj poruka : 57
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 01.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  borisns Sre Feb 06, 2008 8:22 pm

Pozdravljam sve članove IPA-e Srbije i hvala administratoru na ovom forumu.
borisns
borisns

Broj poruka : 5
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 06.02.2008

http://www.serbianblue.com

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Pozdrav

Počalji  Petko Ned Apr 06, 2008 2:32 pm

Pozdravljam sve clanove sekcije IPA Srbije i u ime novog rukovodstva vas pozivam da se u sto vecem broju registrujete na ovom forumu radi cesce komunikacije i razmene informacija.
Petko
Petko

Broj poruka : 4
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  djole Pet Apr 11, 2008 10:18 am

Generalni sve ti je dobro samo si mnogo crno beli unesi malo svežine npr crvene boje umesto crne.

djole

Broj poruka : 2
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 11.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty pozdrav

Počalji  rade Pon Apr 14, 2008 9:08 pm

Pozdravljam sve članove IPA-Srbije,Generalnom želim puno uspeha

rade

Broj poruka : 3
Godina : 41
Lokacija : SUVI DO, PS ŽAGUBICA
Datum upisa : 14.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Otpozdrav za Djoleta

Počalji  Petko Sre Apr 16, 2008 8:33 pm

Mislim da je danas crno belo mnogo vedrije od crveno belog. Nema veze bice jednom i vama dobro.
Petko
Petko

Broj poruka : 4
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Scally Pet Apr 18, 2008 2:45 pm

Mi plavuše malo kasno palimo, odnosno nisam ni znala da postoji ovaj forum, ali evo sada imam i ja svoj nalog, pa pozdravljam sve forumaše. Vidim, ne vidim nikog iz Šapca, pa sam bar u nečemu prva Razz Veliki pozdrav svim kupačima iz Leptokarija cheers

http://travel.webshots.com/album/404092192
Scally
Scally

Broj poruka : 8
Lokacija : Sabac
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty H V A L A IPA SUBOTICI

Počalji  dragan Ned Maj 18, 2008 5:49 pm

Pozdrav svim clanovima IPA Srbije , pozivam ih da se oglasavaju na ovom Forumu , a posebno iskazujem veliku zahvalnost Regiji IPA Subotica za organizaciju susreta 17.05.2008.godine na jezeru Tresetiste . Mislim da ste ulozili mnogo truda , volje , novcanih sredstava u realizaciji ovog susreta i da ste pokazali i drugim Regijama na koji nacin bi trebalo organizovati ovakve susrete .

Jos jednom H V A L A !

Dragan

dragan

Broj poruka : 8
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Gile Ned Maj 18, 2008 6:38 pm

Subotičani su dali primer: - kako se organizovati (spoveli skupštinu), poštovati kolegu (organizovali extra druženje) bez dosadnih protokola, - ponuditi novo (bezprofitno organizovali izradu ipa značke sa fatrolom za legitimaciju), - a nude pomoć i savete drugima kako sprovesti skupštinu i drugo.
Hvala im. Posebno šefu - Saletu!
Gile
Gile
Admin

Broj poruka : 57
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 01.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Slažem se

Počalji  Scally Ned Maj 18, 2008 6:49 pm

Ljudi, juče je bilo tako spontano, tako neformalno i opušteno, da imam utisak da sam bila na godišnjem odmoru. Atmosfera je bila prijatna i prijateljska, i zato hvala Subotici... sad mi je žao što nas nije došlo više. Ma uopšte, sve je bilo onako kako piše u brošurama IPA sekcija sa dosta dužom tradicijom, druženje. Vidimo se u Vranju.
Scally
Scally

Broj poruka : 8
Lokacija : Sabac
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Veliko Hvala

Počalji  salesu Pon Maj 19, 2008 11:08 am

Dragi prijatelji i kolege mnogo vam hvala na lepim rečima i podršci organizacije druženja IPA regija.
Drago nam je da čujemo ovako pozitivne komentare . Ovo druženje smo nazvali "Subotički susreti" i posle ovako lepih reči sada smo sigurni da će ovakvo druženje postati trdicionalno svake godine u mesecu Maju u Subotici ili okolini.
Jako nam je bilo bitno vaše mišljenje jer smatramo da smo imali previše kikseva za koje smo se trudili da zataškamno t.j. da gosti ne primete.
Sada imamo obavezu da sledeće godine ako ne i ranije organizujemo sličan skup ali mora biti bolji.
Izvinjavam se u moje ime i u ime ekipe iz izvršnog saveta , jer nismo bili u mogućnosti više posvetiti vremena dragim gostima. Organizovanje nas je sve iscrpelo davali smo sve od sebe u poslednja dva dana su nas počeli sustizati kiksevi (otkazala nam je muzika,zatajila tehnika,iskrsao je problem sa sokovima...).
U svakom slučaju hvala vam još jednom na rečima podrške što nas samo obavezuje da budemo sledeći put još bolji!

Veliki pozdrav iz Subotice SERVO PER AMIKECO!

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Pozdrav

Počalji  evlad Čet Maj 22, 2008 5:28 pm

Pozdrav svim clanovima ( domacim i stranim ), ako vam treba pomoc iz informatike ... tu sam Smile
evlad
evlad

Broj poruka : 2
Godina : 61
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 22.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty LEPO DRUŽENJE U BEOČINU

Počalji  dragan Čet Maj 29, 2008 9:56 am

Zahvaljujemo se IPA Novi Sad na pozivu i uspešnoj organiyaciji takmičenja u šahu i ribolovu, a kolege iz PU Čačak pozivamo da se hitno učlane u IPA Srbije.
Dragan

dragan

Broj poruka : 8
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Čarda kod Steve

Počalji  djole Čet Maj 29, 2008 10:05 am

Lepo druženje na obali Dunava u Čardi kod Steve. Veoma prijatan kutak, ljubazni domaćini i dobro društvo iz Subotice, Novog Sada, Smedereva, Čačka, Valjeva... Sve je bilo za desetku. Predlažem da dogodine takmičenje bude i u ženskoj konkurenciji.

Djole

djole

Broj poruka : 2
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 11.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Scally Pet Jun 06, 2008 9:36 pm

E drago mi je da su se Valjevci oglasili...a ako sledeće godine stvarno bude takmičenje za žene, videćete šta je pravi fudbal. Onda dolazi ekipa iz Šapca da vam pokaže kako to žene mogu i znaju.
Twisted Evil I love you bounce Basketball
Scally
Scally

Broj poruka : 8
Lokacija : Sabac
Datum upisa : 18.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Cestitamo REGIJI Kikinda

Počalji  salesu Sub Jun 14, 2008 7:22 pm

Jos jednom iskrene cestitke za formiranje regije Kikinda kao i za veoma organizovanu,brzu i efikasnu osnivacku skupstinu,bez mnogo govora i nepotrebnih stvari.Hvala im na izuzetnom gostoprimstvu i bogatom i kvalitetnom programu.Izuzetno smo se lepo proveli madjutim zao nam je sto smo ostali kratko ,ali ima dana...
Jos jednom cestititke i puno uspeha u daljnem radu novo izabranom izv. savetu kao i svim clanovima IPA regije Kikinda!

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  evlad Ned Jun 15, 2008 2:11 pm

Hvala, bice nam drago da nam ponovo budete gosti Very Happy
evlad
evlad

Broj poruka : 2
Godina : 61
Lokacija : Kikinda
Datum upisa : 22.05.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Petko Sub Jun 28, 2008 8:33 pm

Veliko hvala Regijama Vranje, Smederevo, Kikinda i Zrenjanin za prisustvo 1. Vidovdanskom kupu u malom fudbalu u Regiji Braničevo. Nadam se da Vas nismo razočarali u gostoprimstvu a naročito u takmičarskom delu. Pripremili smo dobar prelazni pehar, šteta što nije bilo više ekipa u borbi za pobednika. Posebna zahvalnost IPA prijateljima iz Regije Kikinda koji su sa najmlađim igračem, a najstarijom ekipom (veteranima) ispoštovali naš trud. Koristim priliku da Vas sve pozovem da se počnete pripremati za 2. Vidovdanski turnir 2009. godine i poželim više sportske sreće. ::]

Servo per amikeco!
Petko
Petko

Broj poruka : 4
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Pozdrav regiji Branicevo

Počalji  salesu Ned Jun 29, 2008 4:02 pm

Culi smo da je bilo veoma lepo kod vas.Zao nam je sto nismo bili ,u poslednjem trenutku nam je otkazan prevoz ali bice jos vremena i prilika. pozdrav iz Subotice!

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Petko Sre Jul 02, 2008 4:06 pm

Hvala IPA prijateljima koji sire dobar glas o nama. Sale, nisi jedini koji je poceo sa pripremama za Vidovdanski kup 2009. Nadamo se da ce sportske hale biti male da prime sve regije koje budu formirane do tada. Nema veze, naci cemo nacin da ugostimo sve prijatelje.
Cekamo vas.
Petko
Petko

Broj poruka : 4
Lokacija : Pozarevac
Datum upisa : 06.04.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty [[b]b]HVALA IPA ZRENJANIN[/b][/b]

Počalji  dragan Ned Avg 31, 2008 1:52 pm

Cestitam starom-novom rukovodstvu IPA Zrenjanin na izboru i uspešno organizovanoj skupštini i lepom druženju .

Ostale forumaše pozivam da se oglašavaju i svima sve najbolje . Dragan[b]

dragan

Broj poruka : 8
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Hvala Kikindi

Počalji  salesu Ned Sep 14, 2008 2:57 pm

Dana 13.09.2008.je Kikinda pokazala da ima neskriveni potencijal da organizuje odlicno druzenje za ceo evropski region.Gosti iz Madjarske,Rumunije,Bugarske kao i regije iz Srbije proveli su "izuzetno lep dan bez obzira na vremenske uslove , sa svim komplimentima domacinu"bio je epilog svih gostiju koji su ucestvovali na Prvom IPA takmicenju u sportskom ribolovu na "Peskari".Posebno bih izdvojio trece poluvreme gde su se clanovi svih regija kako domacih tako i stranih medjusobno druzili i razgovarali o svemu pogotovo o daljnjem vidjanju na ovakvim i slicnim manifestacijama u zemlji i inostranstvu.
Gostoljubivost domacina,dobra organizacija,ukusna hrana,muzika...hvala na svemu bilo je odlicno!

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  zoltan Pet Sep 19, 2008 8:05 pm

zahvaljujemo se za pohvale o dobrom organizovanju takmicenja u pecanju u Kikindi 13.9.2008 a verujem u buduc bice jos ovakvih sastanaka
zoltan
zoltan

Broj poruka : 7
Lokacija : kikinda
Datum upisa : 17.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Svaka cast!

Počalji  ipovac Pet Nov 14, 2008 8:18 pm

Koliko sam upoznata i Ministar policije gospodin Ivica Dacic je ovih dana primljen u IPA Srbiju kao pocasni clan. To je exstra - znaci da covek podrzava asocijaciju i da ce nam dati podrsku. Svaka cast. Veliki uspeh onih koji su ga predlozili i privukli.
ipovac
ipovac
Admin

Broj poruka : 8
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Pozdrav iz inostranstva

Počalji  zsolt Ned Dec 14, 2008 9:27 pm

Pozdrav

Varga Žolt sam iz Mađarske. Član sam IPA drustvenog kruga sekcije Đule. Čast mi je da sam imao priliku da upoznam članove IPA Kikinde. Bio sam na pecanje u Kikindi i na potpis sporazuma u Rumuniji. Sve najbolje i samo tako dalje. Nadam se da ću imati mogućnost da upoznam što vise članova iz Kikinde.

Pozdrav i sretne praznike iz Mađarske.

zsolt

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty "Duh" IPA-e

Počalji  salesu Čet Apr 02, 2009 6:08 pm

Prvi put smo se osecali kao pravi punopravni clanovi ipe, gostujuci na medjunarodnom turniru u malom fudbalu u Madjarskoj 2007.godine.

Regija Subotica je pozvana da ucestvuje zajedno sa regijama iz Madjarske i Rumunije. Shvatili smo da mi nismo regija Subotica vec da predstavljamo nasu zemlju. Tako smo bili i docekani uz nasa obelezja.Stvarno nemamo ni reci a ni mesta bilo kakvoj zamerki,odlicni domacini njihova posvecenost nama,paznja koju su nam poklonili idr.Lepo je biti clan ,to je duh IPA-e.

Nasi clanovi su bili gosti i u Austriji,Rumuniji,Sloveniji Madjarskoj i svuda je bilo fantasticno i vratili su se sa puno pozitivnih utisaka. Lepo je putovati po inostranstvu.

Nedavno, tacnije 01.04.2009.godine,manja delegacija regije Subotice je boravila u jednodnevnoj "radnoj" poseti regiji Valjevo i nakon toga smo postavili pitanje sebi i drugima,da li smo mi uopste obisli sve delove ove nase lepe zemlje a jurimo da obidjemo sto vise zemalja. Ono sto ima Valjevo ,neverujem da se mnoge zemlje mogu pohvaliti time. Grad na tri reke brda ,parkovi,sume... A nismo videli sve.Ljubazni domacini u duhu iskrenog prijateljstva su se maksimalno trudili da nam pokazu sto vise ali mislim da je malo za to jedan dan. Setalista,vidikovci,stari deo grada ,muzeji... Nemamo dovljno reci da nahvalimo Valjevo i okolinu a jos manje reci ga pohvalimo domacine koji su se u svakoj sekundi naseg boravka trudili da nas maksimalno iskreno ispostuju u svakom pogledu i da nam ispune svaku zelju.
Dragi prijatelji priredili ste nam nezaboravne trenutke u vasem gradu, mislim da je to ustvari pravi duh IPA-e koju smo osetili boravkom u Valjevu.Upoznajmo nasu zemlju a potom kada malo ojacamo pre svega finansisjki obilazicemo i druge zelje.Ko nije bio u Valjevu neka navali ima sta da se vidi i da se dozivi.
Regija Subotica se vec najavila i organizovacemo jednodnevni izlet u Valjevo za mnogo vise clanova(nismo uspeli sve da vidimo i da prenesemo).

Postovani pijatelji clanovi i simpaziteri IPA-e ako se svi budemo ubuduce tako ponasali , misljenja smo da ideja IPA u Srbiji ima sjajnu buducnost i da cemo uskoro mi postavljati standarde drugima
SERVO PER AMIKECO!!!

Naravno i Subotica je lepa dodjite da je vidite , srdacno vas ocekujemo a ako ne pre onda se vidimo na drugim Subotickim susretima prijateljstva svih regija Srbije i okolnih zemalja.

salesu

Broj poruka : 13
Lokacija : Subotica
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Đole Uto Sep 22, 2009 10:07 pm

Da se i ja pridruzim pozdravima, odnosno da pozdravim sve clanoce IPA-e i clanove ovog foruma i pozivam ih da se malo vise angazuju na forumu. sunny
Đole
Đole

Broj poruka : 6
Godina : 65
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 15.09.2009

http://akcijas.serbianforum.info/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

Pozdravljam Empty Re: Pozdravljam

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu