IPA SRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

04. Mart 2012.g.

2 posters

Ići dole

04. Mart 2012.g. Empty 04. Mart 2012.g.

Počalji  dragan Ned Mar 04, 2012 3:37 pm

Svim članovima IPA Srbije , čestitam 04. Mart , Dan kada je 2006. godine u Beogradu , osnovana IPA Srbije .


Dragan Stanković
broj legitimacije 00001

dragan

Broj poruka : 8
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

04. Mart 2012.g. Empty Re: 04. Mart 2012.g.

Počalji  nemanja Uto Mar 06, 2012 7:31 pm

Kolega, lako je sam sebi dodeliti broj legitimacije. A pitajte druge da li je to kulturno. Zaboravili smo na clanove pionire IPA Srbije. Ljude koji su bili clanovi IPA jos u vremenima kad svi mi nismo ni znali sta je to. Isti su i danas clanovi na primer gosp. Vecic Vlado iz Subotice ( zasluzio je da nosi taj broj) koji je pre 25 godina bio clan OVOG UDRUZENJA POLICAJACA. Naravno i vama hvala za vas trud i rad ali NIJE SKROMNO SAM SEBI DODELITI BROJ 001

nemanja

Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

04. Mart 2012.g. Empty Pozdrav

Počalji  dragan Uto Mar 06, 2012 8:13 pm

Dragi kolega Nemanja ,
želim najpre da te pozdravim , kao i sve kolege iz Subotice i šire . Puno poštovanja imam prema Vladi Večiću i drugim kolegama koji su bili članovi IPA Madjarske i drugih sekcija još pre 20 godina , ali takodje ponosno ističem da imam legitimaciju IPA Srbije broj 00001. To je samo stvar sreće i vremena i ne vidim tu ništa loše . Oni su imali šansu 20 godina da osnuju IPA Srbije , ali iz nekih razloga to nisu uradili , a sklopom nekih okolnosti desilo se da ja budem jedan od osnivača IPA Srbije .

Meni bi bilo mnogo interesantnije i draže da se posle reči kritika napisao i neku reč hvale , da se neko uopšte setio da je 04. marta 2006.godine osnovana IPA Srbije . Kada to nije uradio predsednik IPA Srbije ili neko u neko drugi smatrao sam da je neophodno da to napišem . Bilo bi lepo da smo to videli na TV , pročitali u novinama ili čuli na radiju . Ali ...

Nadam se da se slažeš da su aktivnosti u IPA Srbije jako skromne i da ono malo aktivnosti što ima trebalo bi da se prezentuje preko stranice IPA Srbije .

Shvati ove moje reći dobronamerno , a pozivam i druge članove IPA Srbije da se oglase i daju svoje predloge za još bolji rad IPA Srbije .

SERVO PER AMIKECO !

Dragan

dragan

Broj poruka : 8
Lokacija : Valjevo
Datum upisa : 02.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

04. Mart 2012.g. Empty Re: 04. Mart 2012.g.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu